Dlaczego nasze kampanie
działają?

Zobacz jak działamy i dowiedz się, w jaki sposób pracujemy nad zwiększeniem sprzedaży u naszych klientów.

Audyt
Strategia
Obsługa
Raportowanie
Optymalizacja

Audyt

Każdy audyt zaczynamy od poznania Twojego biznesu i analizy strony internetowej.
Badamy ją pod kątem użyteczności i szukamy konwersji – miejsc, które mają sprzedawać. Sprawdzimy również Twoje konta reklamowe, bo wiemy, że dobra analiza to podstawa sukcesu dalszych działań.

Strategia

Strategię naszych działań tworzymy wspólnie. Razem z Tobą przeanalizujemy cele biznesowe i dobierzemy odpowiednie kanały dotarcia do klientów. W strategii cenimy efekt synergii – My pomagamy Tobie swoją wiedzą i doświadczeniem, Ty pomagasz nam znajomością swojego biznesu i jego celów.

Obsługa

Od pierwszego kontaktu do zakończenia działań, Twój biznes obsługuje dedykowany specjalista. Na bieżąco przekazuje Ci swoją wiedzę, doradza i rozwiązuje problemy.
A co najważniejsze, stale pokazuje możliwości i działania, które pomogą Ci sprzedawać więcej.

Raportowanie

Jesteśmy transparentni, dlatego w każdej chwili masz dostęp do swojego konta reklamowego i wyniki widzisz na bieżąco. Dodatkowo nasze działania raportujemy w cyklu miesięcznym. Szanujemy Twój czas, dlatego dostaniesz raporty, które zawierają najistotniejsze dane dotyczące Twoich kampanii Google Ads.

Optymalizacja

Nie spoczywamy na laurach, cały czas kontrolujemy przebieg kampanii i optymalizujemy efekty. Chcemy by ta współpraca opłacała się Twojemu biznesowi – wiemy, że razem pracujemy na wspólny sukces!